۵ (مهر) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Wednesday 2023 (Sep) 27

هفته‌نامه شماره ۵۱ | ۳۱مرداد ۱۴۰۲

محمدحسن باقری شکیب گفت: دوشنبه 26 دی ماه 1401 با فعالیت سامانه بارشی تا اواخر وقت روز یکشنبه 25 دی ماه بارش برف را در اکثر نقاط استان همدان را داشتیم که طی 24 ساعت گذشته بیشترین مقدار بارش از ایستگاه لتگا واقع در شهرستان بهار و به میزان 50 میلی متر گزارش شده است.

وی با اشاره به اینکه ارتفاع برف در بعضی از نقاط استان نیز به 60 سانتی متر رسیده است افزود: میزان بارش در ایستگاه سعیدیه همدان در 48 ساعت گذشته 21 میلی متر وارتفاع برف نیز در برخی از نقاط شهر همدان تا 35 سانتی متر رسیده اما با توجه به آخرین خروجی مدل‌های آسمان استان طی 5 روز آینده هوای استان همدان قسمتی ابری، نیمه ابری بوده و احتمال بارش‌های پراکنده در ارتفاعات وجود دارد اما به طور کلی بارش قابل ملاحظه‌ای در استان همدان نخواهیم داشت.

باقری شکیب گفت: مه غلیظ در بعضی از مواقع موجب کاهش دید خواهد شد و از نظر تغییرات دمایی هوای سرد فعلاً در استان ماندگار خواهد بود.

وی همچنین افزود: اسدآباد با دمای 5 درجه گرم‌ترین شهر و رزن با منفی 15 درجه سردترین شهرستان بوده و تغییرات دمایی هم در همدان بین 0 تا منفی 10 و امشب هم به منفی 9 درجه خواهد رسید.

 


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: