۳۰ (تیر) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Saturday 2024 (Jul) 20

هفته‌نامه شماره ۶۰ | ۳۰خرداد ۱۴۰۳

استاندار همدان با بیان اینکه کسانی که تریبون دارند برای افزایش مشارکت انتخابات اقناع سازی کنند گفت: حضور پرشور و حماسی مردم ایران بر قدرت بازدارندگی ایران می‌افزاید.

علیرضا قاسمی‌فرزاد در نشست صمیمی با کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اظهار کرد: مشارکت‌افزایی در انتخابات وظیفه همگانی است و اشخاصی که تریبون یا توان اقناع‌سازی دارند باید برای تحقق این امر مهم تلاش کنند.

وی با بیان اینکه با امیدآفرینی و اقناع عمومی باید تلاش کنیم مردم شریف، عشایر، کشاورزان و روستائیان با حضوری پرشور و مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری‌اسلامی علاقه‌مند به سعادت و خوشبختی مردم شریف ایران نیستند و از هر اقدامی جهت تضعیف کشور دریغ نمی‌کنند.

استاندار همدان عنوان کرد: برای حفظ و مانایی ایران‌اسلامی و افزایش قدرت بازدارندگی حضور پرشور و حماسی آحاد مردم در پای صندوق‌های رأی حائز اهمیت است.

قاسمی فرزاد بیان کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) فرمودند؛ سلامت نفس، ساده‌زیستی، دوری از تجملات، مردمی بودن و توانایی مدیریت امور کشور از نشانه‌های فرد اصلح است.

وی با بیان اینکه کسانی که توسط شورای نگهبان تأیید صلاحیت شدند صالح هستند اما انتخاب اصلح برعهده مردم شریف است افزود: کسانی که از عمق نگاه و بینش صحیح بهره‌مند هستند باید به دیگران کمک کنند تا فرد اصلح شناخته و انتخاب شود.

استاندار همدان تصریح کرد: مشارکت افزایی در انتخابات حتی به صورت فردی نیز مهم است، همانطور که قطره‌ها جمع می‌شوند تا دریای مشارکت حداکثری شکل بگیرد.

 

 


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: