۲۹ (فروردین) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Wednesday 2024 (Apr) 17

هفته‌نامه شماره ۵۷ | ۲۲اسفند ۱۴۰۲

مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان همدان چهارشنبه 13 اردیبهشت‌ماه در آیین افتتاح مدرسه اوتیسم همدان بیان کرد: این مجتمع آموزش 18 کلاسه برای دانش‌آموزانِ با ویژگی‌های خاص طراحی شده است.

به گزارش روابط عمومی نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان همدان، حمید شیرازیانی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی مدرسه اوتیسم همدان از سال 97 آغاز شد، افزود: منابع این پروژه در ابتدا استانی بود، سپس بنیاد برکت و مؤسسه خیریه نیک‌گامان جمشید تهران با پروژه همکاری کردند.

وی با بیان اینکه این موسسه در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری طراحی شده است، اظهار کرد: بخش سخت‌افزاری مطابق با مقررات ملی ساختمان طراحی شده و تمام ملاحظات در آن رعایت شده است‌

وی با اشاره به اینکه در طراحی پروژه از رنگ خنثی و متریال‌های خاص به همراه ملاحظات لازم استفاده شد،‌ گفت: مدرسه اوتیسم همدان با 10 کلاس درس، تجهیزات آموزشی متناسب با دانش‌آموزان اوتیسم، اتاق تاریک، آب درمانی ویژه تقویت حس لامسه دانش‌آموزان و اتاق کاردرمانی فیزیوتراپی تجهیز شده است.

شیرازیانی اضافه کرد: این پروژه با اعتبار 16 میلیارد تومان به سرانجام رسید که 10 میلیارد آن اعتبارات استانی و ملی، 2 میلیارد آورده بنیاد برکت و 4 میلیارد آورده مؤسسه خیریه نیک‌گامان جمشید تهران است.


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: