۱۶ (خرداد) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Tuesday 2023 (Jun) 06

هفته‌نامه شماره ۴۸ | ۲۳اردیبهشت ۱۴۰۲

سپهر پیام ، گروه خبر: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 280 نفر در سوانح درون شهری این شهرستان مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 22 درصد افزایش داشته است.

سرهنگ فرخ جمالی روز سه شنبه اظهارکرد: رشد سوانح واژگونی در معابر درون شهری همدان موجب افزایش آمار مجروحان تصادفات در این مدت شده است.

وی با بیان اینکه میزان سوانح واژگونی در معابر درون شهری این شهرستان روز به روز در حال افزایش است و از ابتدای ماه جاری تاکنون هشت مورد واژگونی منجر به جرح و مصدومیت شدید راننده و سرنشینان گزارش شده است ادامه داد: این سوانح بیشتردر بلوارهایی نظیر ارتش، مطهری، بعثت و شهید احمدی روشن رخ داده که مهمترین علت آن تردد با سرعت غیرمجاز است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از افزایش هشت برابری آمار واژگونی در خرداد سال جاری خبر داد و افزود: این واژگونی‌ها فوتی در پی نداشته اما موجب جراحت شدید، شکستگی و بستری شدن سرنشینان خودرو در بیمارستان شده است.

سرهنگ جمالی اظهار کرد: برخی از تصادفات درون شهری این شهرستان به ویژه در زمینه موتورسواران سبب قطعی عضو و آسیب جدی به مهره‌های کمر و قطع نخاع شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان با بیان اینکه 70 درصد مجروحان سوانح درون شهری همدان 18 تا 35 سال و قشر جوان و فعال جامعه هستند گفت: عابران پیاده و موتورسواران بیشترین میزان متوفیان و مجروحان تصادفات را به خود اختصاص داده اند.

سرهنگ جمالی ادامه داد: آمار متوفیان سوانح درون شهری شهرستان همدان با 2 نفر کاهش به 6 نفر از ابتدای سال جاری تاکنون رسیده است.

 


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: