۱۹ (مرداد) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Wednesday 2022 (Aug) 10

هفته‌نامه شماره ۳۸ | ۲۹تیر ۱۴۰۱

سپهرپیام، گروه خبر: «محمد ضروری» طی حکمی سرپرست شرکت آب منطقه‌ای همدان شد.

به گزارش سپهرپیام و به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای همدان، معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان که پیش از ظهر 26 دی‌ماه 1400 برگزار شد، گفت: وضعیت سفره‌های آب زیرزمینی باید مورد توجه باشد که تاکنون نیز در این راستا پروژه‌های مربوطه در پیش گرفته شده است.

اتابک جعفری با اشاره به اینکه با وجود تمامی فعالیت‌های صورت‌گرفته شاهدیم که وضعیت آب مناسب نیست و به‌لحاظ فکری و عملیاتی باید در میدان بود‌، افزود: باید با فکر و همکاری شرایط خوبی را ایجاد کرد.

جعفری ضمن تشکر از منصور ستوده مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه‌ای همدان، ادامه داد: از این نیروی فعال در بخش‌های دیگری از وزارت نیرو در سطح ملی استفاده خواهد شد.

معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به وضعیت منابع آبی همدان، خواستار مدیریت این وضعیت به نحو مناسب از سوی مسئولین استانی شد.

در ادامه این آیین مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه‌ای همدان به تشریح اقدامات 23 ساله خود در عرصه آب پرداخت.

منصور ستوده با تشکر از همکاران این شرکت، به اقداماتی چون اجرای طرح اضطراری برای عبور از بحران آبی همدان، ایجاد تعامل با سازمان برنامه و بودجه و جذب اعتبارات، افتتاح سد نعمت‌آباد، تکمیل طرح آب‌رسانی به تویسرکان، انتقال پساب شهر همدان و پلمب 20 حلقه چاه نیروگاه مفتح، انتقال پساب به پتروشیمی هگمتانه، ثبت بیش از 700 هکتار از اراضی در سامانه شمیم، اجرای مناسب طرح حفاظت و تعادل‌بخشی، پرداخت بدهی‌های مالیاتی شرکت، تهیه صورت‌های مالی، تهاتر بدهی طرح‌ها و غیره اشاره کرد. وی تصریح کرد: تمامی این اقدامات نتیجه همکاری نیروهای فعال شرکت آب منطقه‌ای همدان بوده و امیدوارم که این شرکت همواره بدرخشد.

در ادامه سرپرست شرکت آب منطقه‌ای همدان با بیان اینکه در این روزها مشکلات بسیاری داریم، گفت: بارش‌های زیر نرمال را در همدان تجربه کرده‌ایم. محمد ضروری با بیان اینکه حدود 23 درصد از بارش نرمال عقب هستیم، ابراز کرد: سطح پوشش برفی همدان بسیار کاهشی و وضعیت چالشی است.

سرپرست شرکت آب منطقه‌ای همدان با اشاره به اینکه وضعیت سد اکباتان بسیار نامناسب است، تصریح کرد: با همه این مشکلات، همکارانی قوی و پای کاری داریم که با همدلی می‌توان از این توان فنی و مهندسی بهره برد و سال آبی پیش رو را بدون کمترین تنش برای مردم سپری کرد.


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: