۳۰ (تیر) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Saturday 2024 (Jul) 20

هفته‌نامه شماره ۶۰ | ۳۰خرداد ۱۴۰۳

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست استاندار همدان با جامعه کارگری و کارفرمائی و تعاونگران استان در راستای افزایش مشارکت مردمی در انتخابات، مطرح کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آماده ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف در راستای تحقق امیدآفرینی، اعتمادسازی و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی است.

یوسف شعبانی در ابتدای جلسه ضمن تسلیت شهادت ریاست محترم جمهور و همراهانش و همچنین تسلیت رحلت عالم فقید آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی گفت: این نشست با محوریت چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری برپاشده که ان‌شاالله هشتم تیرماه با حضور حداکثری جامعه کارگری، کارفرمائی و تعاونگران استان رقم خواهد خورد.

وی تصریح کرد: مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تنوعی از خدمات و پوشش حداکثری جامعه 85 میلیونی کشور در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، بخش تعاون و حوزه‌های کارگری و کارفرمائی برنامه‌های متنوعی را در دولت سیزدهم پیش‌بینی کرده بود که با یاری خداوند متعال پروژه مجموعه ورزشی استخر کارگران با حضور استاندار همدان به بهره‌برادری رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با ابراز خرسندی از افتتاح مجموعه استخر سرپوشیده کارگران، اذعان کرد: در آینده‌ای نزدیک در حوزه‌های اجتماعی و رفاهی جهت رفاه حال آحاد مردم برنامه‌هایی خواهیم داشت که امید است هرچه زودتر محقق شده و به بهره‌برداری برسد.

شعبانی ضمن بیان اینکه در حوزه رفاهی با محوریت یارانه‌ها و کالابرگ‌ها در دولت سیزدهم کار خود را شروع کرده‌ایم، ادامه داد: در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی‌، تعاون و کارگری، کارفرمائی نیز برنامه‌های متنوعی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم و با تمام توان و در راستای اهداف پیش‌بینی شده اقدام می‌کنیم.

این مقام مسئول ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرو حادثه پیش آمده برای ریاست جمهوری و هیئت همراه ایشان و تاکید معظم‌له به خودداری از هرگونه خلل و توقف در انجام امور وکارها، گفت: ما نیز در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن پیشگیری از هرگونه خلل یا تعلل در ارائه خدمات، تلاش بیش از پیش را در دستور کار خود قرار داده‌ایم که با یاری خداوند متعال بتوانیم به پوشش حداکثری خدمات در جامعه هدف خود و مخاطبان قدم برداریم.

وی خاطرنشان کرد: برای مهیا شدن بستر و ورود به ایام انتخابات ریاست جمهوری پیرو تاکیدات مقام عالی وزارت، جلساتی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم که در راستای آن کنشگران تاثیرگذاری از کشور در استان حضور موثری داشته‌اند.

شعبانی با اشاره به حضور دکتر حبیب‌زاده در استان که از جمله فعالان حوزه جهاد تبیین است، نیز گفت: حضور وی در استان و همکاری مشترک با حوزه فراجا و حوزه کارگری، کارفرمائی سبب انجام اقدامات مفیدی در جهت تبیین مسائل ذی‌ربط شده است.

وی در پایان ضمن اشاره به عملکرد مثبت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف در راستای تحقق امید‌آفرینی و اعتماد‌سازی و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در فضای جامعه تأکید کرد: امید است برنامه‌های پیش‌بینی شده در بدو امر در راستای اهداف و برنامه حکمرانی کشور و نهایتاً مورد رضایتمندی خداوند تبارک و تعالی قرار گیرد.

 

 


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: