۲۹ (فروردین) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Wednesday 2024 (Apr) 17

هفته‌نامه شماره ۵۷ | ۲۲اسفند ۱۴۰۲

سپهرپیام، گروه خبر: نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی از پیگیری تأمین اعتبار بیش از 100 میلیارد تومان برای قنوات و کانال‌های کشاورزی حوزه انتخابیه خود خبر داد.

فتح‌الله توسلی گفت: در ادامه پیگیری‌ها برای تخصیص اعتبار برای حوزه شهرستان‌های بهار و کبودراهنگ روز گذشته 30 بهمن‌ماه جلسه ای به دعوت بنده در وزارت جهادکشاورزی با حضور معاونان وزیر، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان و معاونان وی و رؤسای ادارات جهادکشاورزی شهرستان‌های بهار وکبودراهنگ و معاون فرماندار کبودراهنگ تشکیل شد.

وی افزود: با توجه به سفر اخیر معاون آب و خاک و امور اراضی وزارت کشاورزی به منطقه، در جلسه روز گذشته درخواست شد که مصوبات سفر فوق در اسرع وقت اجرایی شود.

توسلی همچنین با اشاره به مصوب شدن اختصاص 80 میلیارد تومان از محل مولدسازی و ماده 56 برای احیاء و لایروبی قنوات و کانال کشی کشاورزی در جلسه روز گذشته، تصریح کرد: در این جلسه اعتباری افزون بر چهار میلیارد تومان برای تکمیل کانال کشاورزی مهاجران اختصاص یافت.

وی بیان کرد: تأمین اعتبار رفع تداخلات اراضی دو شهرستان و تکمیل آن، تأمین اعتبار احداث شهرک‌های کشاورزی، پیگیری مشترک بنده و وزارت جهاد برای تشکیل جلسه سه جانبه در وزارت نیرو و تخصیص آب گلخانه‌های دو شهرستان از دیگر مصوبات این جلسه بود که قرار شد توسط مسئولان ذی‌ربط پیگیری شود.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در خانه ملت خاطرنشان کرد: علاوه بر این تصمیمات مهمی در زمینه حل مشکل چاه‌های اشتراکی اتخاذ شد که به زودی توسط مسئولان جهادکشاورزی ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: در این جلسه همچنین مقرر شد برای ادارات جهادکشاورزی هر دو شهرستان هر یک مبلغ 700 میلیون ریال به صورت فوری برای حفاظت اراضی تخصیص و به حساب ادارات واریز شود.


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: