۵ (مهر) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Wednesday 2023 (Sep) 27

هفته‌نامه شماره ۵۱ | ۳۱مرداد ۱۴۰۲

 

مصطفی حقیقی در گفتگو با خبرنگار سپهرپیام با اشاره به حضور پنج‌ماهه خود در شرکت شهرک‌های صنعتی گفت: یکی از اقدامات انجام شده دراین بازه زمانی رفع مشکل واگذاری شهرک صنعتی لاله‌جین 2 بوده است.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه شهرک بنکداران نیز بعد از توقف طولانی مدت آماده افتتاح بوده و مشکلات و مسائل موجود در این بخش با افتتاح این شهرک رفع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی با اشاره به منطقه ویژه اقتصادی و اینکه در این راستا خبر خوبی برای استان در راه است، عنوان کرد: برنامه توسعه اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی و البته ایجاد شهرک‌های جدید در دستور کار قرار گرفته است.

حقیقی افزود: شهرک سیر، توسعه شهرک‌های تک و ایجاد شهرک ازندریان از جمله این موارد است که امیدوارم توسعه و اقدامات لازم در این بخش در کمترین زمان ممکن حاصل شود.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد سه شهرک و ناحیه صنعتی و توسعه 3 شهرک و ناحیه در دستور کار قرار گرفته و در مسیر عملیاتی است.

 دریافت 380 میلیارد تومان مصوبه در حوزه زیرساخت‌های صنعتی استان

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی با اشاره به اینکه خوشبختانه واگذاری شهرک قروه در گزین نیز آغاز شده است، ادامه داد: در این بخش 6خوشه خاتمه یافته و سه خوشه در دستور کار برای اجرا است.

حقیقی در ادامه افزود: امسال 110 میلیارد تومان هزینه تامین زیر ساخت‌های صنعتی استان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی شده و تا پایان سال این عدد از 200 میلیارد تومان با برنامه‌های توسعه‌ای تدوین شده عبور خواهد کرد.

وی در خاتمه سخنان خود با اشاربه به سفر آیت‌الله رئیسی به همدان نیز مطرح کرد: در خلال سفر ریاست جمهوری نیز به همت استاندار صنعت شناس همدان اعتبارات خوبی در جهت ارتقای صنعتی مصوب شد، به‌طوری که در حوزه زیرساخت‌های صنعتی استان 380 میلیارد تومان مصوبه دریافت کردیم.


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: