۴ (بهمن) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Monday 2022 (Jan) 24

هفته‌نامه شماره ۳۳ | ۳۰دی ۱۴۰۰

سپهرپیام، گروه خبر: هشتمین دوره جشنواره ملی برندهای برتر محبوب در بخش‌های مختلف در بیش از 100 گروه کالا و خدمات، 12 مردادماه برگزار و شرکت مخابرات ایران به‌عنوان برند محبوب و برگزیده کشور در گروه کالا و خدمات و در بخش شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی، انتخاب شد.

به گزارش سپهرپیام و به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، در این جشنواره که همه‌ساله به‌منظور انتخاب بهترین برند‌ها در حوزه‌های مختلف و انتخاب برندهای خوشنام ایرانی برگزار می‌شود، شرکت مخابرات ایران با کسب حداکثر امتیاز موفق به دریافت تندیس زرین برند محبوب کشور در حوزه اینترنت شد.

بر اساس این گزارش، در این مراسم که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار شد، از برند مخابرات ایران به‌عنوان حائز تندیس زرین و برند خوشنام در گروه اینترنت تقدیر ویژه به‌عمل آمد.

جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف‌کنندگان که به اختصار «جشنواره برند محبوب» شناخته می‌شود، به‌عنوان گسترده‌ترین نظرسنجی مردم در زمینه محبوبیت برندهای ایرانی، بستری برای شناسایی برندهای محبوب فراهم کرده تا ضمن شناسایی آن‌ها توسط مردم، زمینه معرفی این برندهای معتبر را فراهم آورد.

هدف از برگزاری این جشنواره، ارتقای جایگاه برند مبتنی بر رأی و نظر مصرف‌کنندگان اعلام شده است. در این جشنواره از مدل مبتنی بر نظرسنجی گسترده مردمی برای شناسایی میزان هواداری مصرف‌کنندگان در هریک از گروه‌های کالا و خدمات استفاده می‌شود تا ضمن ایجاد زمینه مشارکت گسترده مصرف‌کنندگان در این نظرسنجی، بتوان ارزیابی قابل اعتمادی از طیف گسترده برندهای فعال در گروه‌های مختلف کالا و خدمات به‌دست آورد.

گفتنی است جشنواره برند محبوب از سال 1392 هرساله در تابستان برگزار شده و آمار مشارکت و رأی مردم به برندهای محبوب خود در این جشنواره سال به سال افزایش یافته است. امسال هم نظرسنجی مردمی برند محبوب، از 15 اردیبهشت‌ماه آغاز شد و تا 15 تیرماه سال جاری ادامه داشت.


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: