۴ (بهمن) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Monday 2022 (Jan) 24

هفته‌نامه شماره ۳۳ | ۳۰دی ۱۴۰۰

سپهرپیام، گروه خبر: تمبر یادبود شهید محراب آیت الله «سیداسدالله مدنی» روز شنبه همزمان با چهلمین سالگرد شهادت وی و در جریان برگزاری کنگره ملی بزرگداشت این عالم ربانی در همدان رونمایی شد.

این آیین با حضور حجت الاسلام «محمد جواد حاج علی اکبری» رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه، «علی آقا محمدی» عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، «محمد علی زلفی گل» وزیر علوم تحقیقات و فناوری، «حمیدرضا حاجی‌بابایی» رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، نماینده ولی فقیه در استان همدان، امام جمعه زنجان و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد.

رونمایی از تندیس آیت الله مدنی، مرمت بیت این عالم فرزانه در شهر همدان و چاپ و نشر مقاله‌های ارائه شده به کنگره و تجمیع آثار این علم فرهیخته در اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب و بهره برداری از چند طرح عمرانی در مناطق مختلف شهر همدان و انتشار زندگینامه وی برخی از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در برگزاری کنگره ملی آیت الله مدنی است.

انتشار تمبر اختصاصی آیت الله مدنی و چاپ و نشر هفت عنوان کتاب با موضوع این عالم ربانی و توزیع سه هزار بسته معیشتی بین نیازمندان از دیگر برنامه‌های جنبی برگزاری کنگره ملی شهید آیت الله مدنی در استان همدان است.

 


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: