۴ (بهمن) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Monday 2022 (Jan) 24

هفته‌نامه شماره ۳۳ | ۳۰دی ۱۴۰۰

سپهرپیام، گروه خبر: در جشنواره شهیدرجایی که ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در دو بُعد شاخص‌­های عمومی و اختصاصی به‌صورت سالانه انجام و براساس بخشنامه ابلاغی از دستگاه‌­های برتر در هفته دولت قدردانی می‌شود، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان به‌عنوان مدیر شایسته استان در سال 99 انتخاب شد و مورد تقدیر از جانب استاندار همدان قرار گرفت.

به گزارش سپهرپیام و به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان، از سوی استاندار همدان و در جشنواره شهیدرجایی محمدحسین مرادی به‌عنوان مدیر شایسته استان در سال 99 برگزیده شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

در همین راستا مرادی از 188 پروژه درحال اجرای اداره کل نوسازی مدارس در استان خبر داد و افزود: 840 کلاس با زیربنای 145 هزار متر مربع در دست اقدام داریم که برای آن‌ها 220 میلیارد تومان تاکنون هزینه شده و 160 میلیارد تومان هم اعتبار برای تکمیل و تجهیز نیاز است.

وی با بیان اینکه سال گذشته 89 میلیارد تومان منابع ملی و 12 میلیارد تومان منابع استانی برای اجرای پروژه‌ها اختصاص یافت، ابراز کرد: در این سال 17 پروژه با 160 کلاس درس با 13 هزار متر مربع و با 30 میلیارد تومان اعتبار اجرایی شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان با اشاره به اینکه امیدواریم در سال جاری 13 پروژه با 95 کلاس درس و 12 هزار متر مربع زیربنا اجرایی شود، گفت: 35 میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه‌ها اختصاص یافته تا بتوانیم ابتدای مهرماه و هفته دولت آن‌ها را بهره‌برداری کنیم.


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: