۴ (بهمن) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Monday 2022 (Jan) 24

هفته‌نامه شماره ۳۳ | ۳۰دی ۱۴۰۰

گروه خبر: مدیرکل روابط عمومی استانداری و رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان همدان گفت: برگزاری هرگونه آیین و برنامه تجمع در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه آخر سال با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح استان ممنوع است.

«اسدالله ربانی مهر» روز سه‌شنبه اظهارکرد: با توجه به شرایط خاص کشور به لحاظ همه گیری ویروس و ضرورت توجه بیش از پیش به اجرای پروتکل‌های بهداشتی، برگزاری هرگونه برنامه جشن و عزا در روزهای پایانی سال(به خصوص چهارشنبه و پنجشنبه آخر سال) ممنوع است و انتظار داریم خانواده‌ها به جد از هر حضور در تجمع و دورهمی دراین ایام پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه خطر موج چهارم کرونا جدی است افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی، پرهیز از برگزاری و حضور در دورهمی و تجمعات و استفاده از ماسک اقدامات موثر برای کنترل همه گیری ویروس کرونا و کاهش شمار مبتلایان به بیماری کووید 19 است لذا از عموم مردم استان همدان انتظار داریم در راستای کمک به بهبود شرایط و کاهش ورودی بیمارستان‌ها در شرایطی که امکان بروز پیک چهارم همه گیری ویروس وجود دارد، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، کمک حال کادر درمان برای ریشه کنی کرونا باشند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مقابله با کرونا استان همدان افزود: همراهی موثر مردم فهیم استان همدان در اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی موجب بهبود شرایط استان نسبت به بسیاری از استان‌های کشور شده، اما باید بدانیم که این شرایط شکننده است و تداوم و بهبود شرایط بستگی به میزان رعایت پروتک‌های بهداشتی دارد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان تصریح کرد: برهمین اساس برگزاری هر گونه برنامه و تجمع در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه آخر سال با هر عنوان و نامی می‌تواند زمینه گسترش ویروس و افزایش آمار ابتلا به کرونا در استان را فراهم و شرایط را برای کادر بهداشت و درمان دشوار کند.

ربانی مهر با تاکید بر اینکه برگزاری هرگونه تجمع در روزهای پایانی سال در سطح استان همدان ممنوع است، افزود: تصمیم گیری برای اعمال این محدودیت در راستای حفظ بهداشت و سلامت عمومی جامعه و تامین رفاه و آسایش مردم و کارکنان خدوم و ایثارگر بخش بهداشت و درمان استان اتخاذ شده است.

 


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: