۲۵ (اردیبهشت) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Saturday 2021 (May) 15

هفته‌نامه شماره ۲۵ | ۲۰اسفند ۱۳۹۹

گروه خبر: رییس شورای اسلامی شهر همدان از تصویب بودجه یک‌ هزار و 600 میلیارد تومانی سال 1400 شهرداری همدان با رای اکثریت اعضای شورای شهر خبر داد.

«سیدمسعود عسگریان» روز سه شنبه اظهار کرد: بودجه سال 1400 شهرداری همدان در راستای اجرای بند 12 ماده 80 قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شورای اسلامی کشور به تصویب رسید.

وی افزود: بودجه عمومی شهرداری همدان از حیث منابع تامین اعتبار شامل درآمدها، واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای و دارایی‌های مالی اعم از منقول و غیرنقد، هزینه‌ها، تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و تعهدات قطعی شده سنواتی حدود 16 هزار و 850 میلیارد ریال است.

به گفته عسگریان، در بودجه سال آینده شهرداری همدان 6 هزار و ٩٣٢ میلیارد و 692 میلیون ریال اعتبارات هزینه‌ای، ٩ هزار و 430 میلیارد و 701 میلیون ریال اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و همچنین 486 میلیارد و 670 میلیون ریال تعهدات قطعی سنواتی در نظر گرفته شده است.

گفتنی است، «عباس صوفی» شهردار همدان در جلسه ارائه لایحه بودجه یک هزار و 600 میلیارد تومانی شهرداری به شورا، گفت: رشد چشمگیر بودجه و درآمدهای شهرداری در چند سال اخیر یک اقدام جهادی در حوزه مدیریت شهری همدان است.

وی اظهار داشت: بودجه سال 1400 شهرداری همدان یک هزار و 600 میلیارد تومان است درحالی که این رقم در سال 96 حدود 420 میلیارد تومان بود که در این زمینه شاهد اقدامی جهادی هستیم.

به گفته صوفی، شهرداری یک نهاد چند وجهی است و باید به تمام نقاط شهر توجه داشته باشد و در این بین فارغ از هر گونه موضوعات سیاسی، خدمات رسانی به مردم را اولویت اصلی خود می‌داند.


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: