۴ (بهمن) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Monday 2022 (Jan) 24

هفته‌نامه شماره ۳۳ | ۳۰دی ۱۴۰۰

سپهرپیام، گروه خبر: مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: سرمایه اصلی تیم فوتبال پاس هواداران هستند و علاقه آن‌ها به این تیم باعث شده تا برای حمایت از تیم دلگرم باشیم.

حمید سیفی روز پنجشنبه در جمع کانون هواداران باشگاه پاس اظهار داشت: نگرانی بابت وضعیت پاس وجود ندارد و دغدغه هواداران را برای روشن شدن وضعیت این تیم درک می‌کنیم.

وی اضافه کرد: از بدو حضور در راس مدیریت ورزش استان همدان تلاش ما تعیین تکلیف بدهی‌ها و جذب اسپانسر بوده و فصل قبل نیز حمایت بخش خصوصی را داشتیم. سیفی بیان کرد: تیم پاس نیازمند حمایت همه جانبه مسوولان استان همدان است و ما نیز در حد توان و ضوابط قانونی این تیم را حمایت می‌کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان خاطرنشان کرد: وضعیت تیم پاس تا هفته آینده مشخص می‌شود و در حال رایزنی با اسپانسرهای مختلف هستیم.

وی با قدردانی از هواداران در پیگیری مجدانه وضعیت تیم پاس گفت: این پیگیری‌های نشان می‌دهد که پاس حامیان بسیاری دارد و به طور قطع باید ساختار قانومند را برای این تیم ایجاد کنیم.

رییس کانون هواداران باشگاه پاس نیز گفت: پاس در هر جایگاه و وضعیتی که باشد دارای انبوه هوادار است و حمایت از این تیم را وظیفه خود می‌دانیم.

علی صمدی افزود: انتظار داریم مسئولان حمایت لازم و به‌موقع را از تیم داشته باشند تا بتوانیم تیمی قدرتمند را روانه مسابقات کنیم.

وی با تاکید بر اینکه باید از اشتباه‌های گذشته درس گرفت، گفت: پاس نیاز به مدیریتی منسجم، متعهد، کارآمد و دلسوز دارد تا بتواند برای این تیم موثر باشد. صمدی خاطرنشان کرد: انتظار دیگر ما استفاده از کادر فنی بومی است چرا که این استان دارای مربیان ارزنده در سطح فوتبال کشور است که می‌توانند کمک کنند.

رییس کانون هواداران پاس با اشاره به اینکه انتظار حمایت از این تیم نباید فقط از اداره ورزش باشد، افزود: نهادهای مختلف می‌توانند پاس را حمایت کنند.

وی افزود: هستند هوادارانی که می‌توانند پاس را حمایت مالی کنند و توقع داریم زمینه‌های لازم برای حضور این افراد که خالصانه علاقه مند به حضور در پاس هستند، مهیا شود.


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: