۲ (مهر) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Friday 2021 (Sep) 24

هفته‌نامه شماره ۳۰ | ۲۱شهریور ۱۴۰۰

 

روح‌الله وجدی‌هویدا در گفت‌وگو با خبرنگار سپهرپیام با اشاره به همیاران محلات، اظهار کرد: یکی از اهداف سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی همدان که در برنامه چشم‌انداز سازمان هم دیده شده، رسیدن به شهری مشارکت‌جو و محله‌محور است.

وی افزود: توسعه شهر بدون مشارکت مردم امکان‌پذیر نخواهد بود که از همین‌ رو پیرو سیاست‌های گذشته، سازمان بحث تشکیل همیاران محلات را در تمام محلات همدان پیگیری کرد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با بیان اینکه همیاران محلات در تمام محلات شهر همدان تشکیل شده است، گفت: هرگونه فعالیت دیگری با عناوین مختلف همچون شورایاری‌ها ازنظر شهرداری همدان رسمیت ندارد.

وجدی‌هویدا خاطرنشان کرد: شهرداری همدان تنها همیاران محلات را به رسمیت می‌شناسد.

وی با تشکر از تمام محلات همدان که در پویایی شهر و کمک به مدیریت شهری پای کار آمده‌اند، بیان کرد: در گذشته شورایاری‌ها فعال بودند که امروز می‌بایست در قالب همیاران محلات به پویایی شهر و مدیریت شهری کمک کنند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: از تمامی کسانی که در گذشته در شورایاری فعال بودند، کمال تشکر و قدردانی را داریم و از این افراد می‌خواهیم امروز به کمک همیاران محلات بیایند و به شکل‌گیری بهتر این مجموعه کمک کنند تا بتوانیم قدم‌های بزرگ‌تری را برداریم.


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: