۲۵ (اردیبهشت) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Saturday 2021 (May) 15

هفته‌نامه شماره ۲۵ | ۲۰اسفند ۱۳۹۹

گروه خبر: مدیرکل کمیته امداد همدان گفت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان امسال بیش از 55 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به خانواده‌های تحت حمایت و حتی خانوار‌هایی که تحت حمایت نیستند، پرداخت کرده است.

پیمان ترکمانه در مراسم تجلیل از 15 نیکوکار در نخستین همایش سراسری ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه ازپرداخت 55 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویا ن استان همدان خبر داد و اظهار داشت: در این طرح تا سقف 10 میلیون تومان هیچ‌گونه کارمزدی دریافت نمی‌شود.

وی افزود: تسهیلات اشتغال، مسکن، درمان، کارگشایی و تأمین جهیزیه بخشی از اقدامات صندوق امداد ولایت با سرمایه‌گذاری خیران به شمار می‌رود.

مدیرکل کمیته امداد همدان بیان کرد: نخستین همایش سراسری ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه در آستانه روز نیکوکاری به‌صورت برخط با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور برگزار شد تا از نیکوکارانی که با سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت شرایط پرداخت تسهیلات به نیازمندان را فراهم کرده‌اند تجلیل شود.

وی عنوان کرد: این کار ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری است و این صندوق با دعوت از نیکوکاران به دنبال برطرف کردن نیازمند‌های نیازمندان است.

ترکمانه با بیان اینکه صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان امسال بیش از 55 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به خانواده‌های تحت حمایت و حتی خانوار‌هایی که تحت حمایت نیستند، پرداخت کرده است گفت: با استفاده از نرم‌افزار ویژه، روش پرداخت تسهیلات در این صندوق در زمان بسیار اندکی انجام می‌شود.

وی توضیح داد: هرکسی که بخواهد با هر سرمایه‌ای می‌تواند در این صندوق حساب باز کند و ما آن را برای فعالیت‌های توانمندسازی اشتغال جوانان، مسکن نیازمندان هدیه ازدواج فرصت‌های شغلی و فرهنگی و آموزشی هزینه می‌کنیم.


ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: