کد خبر : 419
تاریخ : 1401/3/25
گروه خبری : اجتماعی

حـــذف کارت ســـوخت آزاد جایگاه‌ها شایعه است

سپهر پیام ، گروه خبر: مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان گفت: حذف کارت سوخت آزاد جایگاه‌های بنزین شایعه‌ای بیش نیست.

امین روستایی در جمع خبرنگاران با اشاره به شایعات اخیر در خصوص حذف کارت سوخت جایگاه‌های سوخت اظهار کرد: هیچ ابلاغیه‌ای در خصوص حذف کارت سوخت جایگاه‌داران از چرخه عرضه بنزین نداشته‌ایم و شایعاتی که در فضای مجازی منتشر شده است، کذب است.

وی با اشاره به اینکه هیچ تغییری در روال کار ایجاد نشده است افزود: حذف کارت سوخت جایگاه‌داران از تیرماه برای سوختگیری با نرخ آزاد کذب محض است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان با رد تمام زمزمه‌ها در خصوص تغییر نحوه توزیع بنزین در جایگاه‌ها عنوان کرد: هم استانی‌های عزیز اخبار صحیح را از رسانه‌های معتبر دنبال و دریافت کنند.

وی تصریح کرد: نرخ سوخت ثابت و طبق روال جاری، بنزین یارانه‌ای لیتری1500 تومان و آزاد همچنان با لیتری 3000 تومان و گازوئیل آزاد هم لیتری 600 تومان در جایگاه‌ها عرضه می‌شود.

روستایی خاطرنشان کرد: هیچ تغییری در برنامه‌ها و کارت‌های جایگاه‌ها ایجاد نشده است و مالکان وسایل نقلیه می‌توانند پس از اتمام سهمیه سوخت یارانه‌ای در کارت‌های هوشمند، از سهمیه آزاد در کارت سوخت وسیله نقلیه خود استفاده کنند.

وی تأکید کرد: جایگاه‌ها موظف به عرضه سوخت‌ با قیمت‌های قبلی هستند و اگر مردم موردی مغایر را مشاهده کردند موضوع را به سامانه 09627 گزارش دهند.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان خاطرنشان کرد: کارت‌های سوخت آزاد جایگاه‌ها به قوت خود باقی و در حال سرویس‌دهی و خدمات رسانی به شهروندان هستند و هیچگونه محدودیت و یا مسدودی در دستور کار نیست.

  لینک
http://sepehrepayam.ir/sl/419